GenelGüncel

CHP İlçe Başkanı Orhan Özel’den Kırım’da Bir Engeli Sen Kaldır Konserine Tam Destek

Dünya Kırım Tatar Derneği Başkanı Mustafa Sarıkamış ,Gülbüs Erdoğan, Ali Taşçı, Olcay Değirmenönü den oluşan komite Kırım’da yaşayan engellilere tekerlekli sandalye almak için konser düzenliyor.

Dünya Kırım Tatar Derneği Kırım’da Bir Engeli Sen Kaldır Konser komitesi Cumhuriyet Halk Partisi Seydişehir Teşkilatını ziyaret ederek İlçe Başkanı Orhan Özel’le bilgi alışverişinde bulundu. Sarıkamış Özel’e Amacımız Kırım’da yaşayan engelli kardeşlerimize Tekerlekli sandalye alabilmek için Kırım’ın en ünlü sanatçılarını Seydişehir’de düzenleyeceğimiz ‘’Kırım’da Bir Engeli Sen Kaldır’’ konserin’de Seydişehirliler ile buluşturmak istiyoruz.’’

Seydişehir’deki konsere Kırım Tatar Sanatçıları Metin Batur, Mamed Cafarov ve Ayşe İbragimova sahne alacak. Konser 1 Kasım 2019 günü Saat 20.00 de düzenlenecek konserin gelirinin tamamı Kırımdaki engellilere Tekerlekli sandalye alımında kullanılacağı ve sandalyeler Kırım Müftülüğü tarafından teslim edilecek. dedi.

CHP İlçe Başkanı Orhan Özel ”Bu konserin İlçemizde yapılmasından son derece memnun oldum. Şahsım ve örgütümüz gerekli desteği verecektir. dedi.

kırımda bir engeli sen kaldır
kırımda bir engeli sen kaldır

Pin It on Pinterest